Tere tulemast restorani Emmeline & Otto!

Von Stackelberg Hotel Tallinna restoran ja baar Emmeline & Otto on elegantne koht kuni 100 inimesele. Paekivist seinad, puidust lagi ja põrand annavad edasi hotelli ajaloolist atmosfääri ning loovad intiimse ja sooja õhustiku.

Restoran sai oma nime parun Theophil von Stackelberg’i laste järgi. Emmeline oli paruni esiklapse üks kolmest nimest ja Otto paruni esimese poja üks nimedest. Laste kaheaastane vanusevahe muutis nad teineteisele väga lähedaseks ja nad jagasid oma saladusi. Üheks saladuseks oli kokakunst.

Von Stackelbergide mõisakokk tegi suurepärast kaneelimaitselist ja mahlast õunapudingit, mida lapsed jumaldasid. Ühel pärastlõunal juhtusid Emmeline ja Otto mänguhoos kööki, kuhu nad poleks tohtinud minna ja kus meisterlik kokk parasjagu lemmikrooga valmistas. Lapsed jäid vaatama pudingu tegemist ja Emmeline aitas kaneeliga toitu maitsestada. See sõrmeotsatäis  lõhnavat kaneeli sütitas tüdrukus huvi toidutegemise vastu ja Otto toetas teda igati. Emmelinest ei saanud küll kokka, kuid tema jaoks oli maitsev toit väga oluline. Restorani renoveermise käigus leidsime kaneelipulgad, mis andis vihje panna restoranile nimi mõeldes Emmeline, kes jumaldas häid toite ja külalisi; ning Ottole, kes alati toetas oma õde ja kutsus tihtipeale häid sõpru ja tuttavaid pärastlõunasele dringile. Sellist külalislahkust pakub teile ka restoran Emmeline & Otto.

See näpuotsatäis kaneeli, mis sütitas kire kokakunsti vastu, on õhus ka praegu. Soovime, et tajuksite oma maitsemeeltega meie peakoka kirglikkust toidutegemise suhtes ning et see paneks ka teid roogi süües muutma oma suhtumist toitu. Emmeline & Otto kätkeb endas nii jõulisust ja hoogsust kui ka naiselikku pehmust, elegantsi ja loovust. Siin armastatakse head Eesti toitu ning meie külaline saab taldrikul nautida pisut nii ajalugu, traditsioone ning samas ka Eesti aastaaegade ilusaid värve ning variatsioone. Toit on värske, puhta ja lihtsa maitsega ning kindel on see, et igaühele leidub midagi maitsvat.

Kui te otsite mitte ainult head toitu, vaid midagi šikki keset ajaloolist õhustikku, siis on Emmeline & Otto ideaalne paik nautimaks lõuna- või õhtusööki või korraldamaks elegantset koosviibimist oma sõpradega või partneritega.

Üritused

Kui otsite oma ürituse korraldamiseks elegantset paika, siis on Emmeline & Otto just õige koht. Aitame teil korraldada erilist sünnipäeva-, kontori- ja pulmapidu või ärilõunat. Emmeline & Otto mahutab kuni 100 külalist.

Siseõu

Suvel on avatud lõõgastav siseõu, mis on suurepärane koht kokkusaamisteks soojadel suveõhtutel.

Päevamenüü

Iga päev kell 12 – 15 pakume päevamenüüd!

Asukoht